BUNA ZIUA! Bine ați venit! la magazinele noastre!

Добре дошли в магазини Берьозка
Berezka Ruski Magazini

Posturi vacante

Criterii de selecție

  • Cunostințe de limba Rusa

Candidatul ideal

  • Cunoasterea limbii ruse
  • Cunoasterea bucatariei, produselor si culturii ruse
  • Experienta in relatia cu publicul
  • Lucrul cu casa de marcat
  • Cunoastinte in domeniul alimentar
  • Calitati de comunicare foarte bune
  • Lucrul in echipa

Descrierea jobului

  • Servirea clientilor in magazin
  • Informarea clientilor asupra produselor
  • Asezarea produselor pe raft, urmarirea datei de expirare a produselor si a etichetelor
  • Mentinerea produselor in magazin conform cerintelor sanitare

Descrierea companiei

Berezka-este un lant de magazine rusesti pe scara internationala care prezinta servicii profesionale, o gama larga de produse traditionale rusesti.
Firma are 30 de magazine in toate orasele mari din Bulgaria, acum si in Romania 5 magazine.
Politica firmei este orientata catre angajatii sai, a dezvoltarii lor profesionale si nu in ultimul rand multumirea lor.

Reteaua de magazine este in continua dezvoltare si de aceea cauta candidati pentru postul de vanzator-consultant.

CV pe mail natashafroll@gmail.com sau la tel: 0735164630