Количка

Изворна вода Devin

500 мл
Арт: 0702421
0,51 €
(1,02 €/л)
* 1 € = 1,95583 лв
За 100 грама
0
Ккал
0
Протеини
0
Мазнини
0
Въглехидрати

Съставки

Химичен състав (mg/l) Ca 6.1 Mg 0,3 Na 5.7 Cl < 1 Обща минерализация 82 mg/l;

Съхранение

Съхранявайте на хладно и сухо място, далеч от пряка слънчева светлина.

Описание

Изворна вода Девин.
Адрес: гр. София 1113, ул. Тинтява 13 Б, вх. А, ет. 5 Тел. 070017707

Информация за производител

Devin
Телефон: 070017707
Адрес: гр. София 1113, ул. Тинтява 13 Б, вх. А, ет. 5
Devin

Често разглеждани

Студен чай зелен

500 мл 1,94 €/л

0,97 €
Купи
Чай isabella grape CURTIS

36 г 83,06 €/кг

2,99 €
Купи
Чай white bountea CURTIS

34 г 87,94 €/кг

2,99 €
Купи
Газирана минерална вода Devin

500 мл 1,02 €/л

0,51 €
Купи
Минерална Вода Джермук

500 мл 2,66 €/л

1,33 €
Купи

Коментари

Все още няма коментари за този продукт! Бъди първият написал ревю!
Продукти