Количка

Бренди Шустофф Гранд Роял X.O.

500 г
Арт: 0068353
11,90 €
(23,80 €/кг)
* 1 € = 1,95583 лв

Бренди Shustoff Grand Royal X.O.

Алк. 40% vol. 

За 100 грама
239
Ккал
0
Протеини
0
Мазнини
1.58
Въглехидрати

Съставки

Спирт отлежал най-малко 6 години, питейната омекотена вода, бяла захар. 

Съхранение

Да се съхранява при температура от 5°C до 25°C.

Описание

Има комплексен букет с леки флорални нотки и нотки на отлежаване, пълен, мек, хармоничен вкус. Препоръчителната температура на употреба е от 18°С до 20°С

Информация за производител

Shustoff
Фирма: ПРАТ ОКЗ
Телефон: +38 (048) 740-08-99
Адрес: Украйна, Одесса, ул. Мельницкая, 13
Shustoff

Често разглеждани

-25%
Водка Береста Winter tear 2 бутилки

2 л 11,50 €/л

23,01 € 30,58 €
Купи
Порто Сендмен Империал Резерв 20%

750 мл 18,53 €/л

13,90 €
Купи
Водка Казацкая Рада перцовая

700 мл 12,14 €/л

8,50 €
Купи
Бренди Шустофф 5 години VVSOP

700 мл 14,14 €/л

9,90 €
Купи
Бренди Енисели 17г

700 мл 35,57 €/л

24,90 €
Купи

Коментари

Все още няма коментари за този продукт! Бъди първият написал ревю!
Продукти