Количка

Патладжан със сини сливи

460 г
Арт: 0041112
3,02 €
(6,57 €/кг)
Изчерпано
* 1 € = 1,95583 лв
За 100 грама
85.6
Ккал
0.95
Протеини
4.2
Мазнини
11
Въглехидрати

Съставки

Патладжани, домати, лук, рафинирано дезодорирано слънчогледово олио, захар, моркови, сини сливи, сол, червен пипер, нишесте, регулатор на киселинността - оцетна киселина, ледена.

Съхранение

Температура на съхранение 0 +25. След отваряне съхранявайте в хладилник при температура 0+8*С.

Информация за производител

Нежин
Телефон: +380 4631 31317
Адрес: вулиця Шевченка, 160, Ніжин, Чернігівська область, Украина
Нежин

Често разглеждани

Сладка царевица Березка

340 г 5,85 €/кг

1,99 €
Купи
Зелен Грах Березка

400 г 3,70 €/кг

1,48 €
Купи
Домати мариновани Нежин

920 г 4,45 €/кг

4,09 €
Купи
Цвекло варено KOK

500 г 3,80 €/кг

1,90 €
Купи
Гъби Асорти Охотничьи Mushroomoff

580 мл 6,72 €/л

3,90 €
Купи

Коментари

Все още няма коментари за този продукт! Бъди първият написал ревю!
Продукти