Количка

Зелен Грах Березка

400 г
Арт: 0041652
1,48 €
(3,70 €/кг)
* 1 € = 1,95583 лв

Зелен грах. Фин, зелен, млечен, свеж грах подходящ за гарнитури,готвене,салати и директна консумация.

За 100 грама
53
Ккал
3
Протеини
0
Мазнини
10
Въглехидрати

Съставки

Зелен грах, вода, захар, сол.

Съхранение

На сухо и проветриво място.

Информация за производител

Березка
Телефон: +359 87 982 4252
Адрес: България, гр. Варна, бул. "Княз Борис I", 131
Березка

Често разглеждани

Икра от чушки Лютеница Нежин

300 г 9,37 €/кг

2,81 €
Купи
Сладка царевица Березка

340 г 5,85 €/кг

1,99 €
Купи
Кисели краставици

500 г 6,60 €/кг

3,30 €
Купи

Коментари

Все още няма коментари за този продукт! Бъди първият написал ревю!
Продукти