Количка

Филтрирана непастьоризирана бира „Valmiermuiža“ Golden Lager

500 мл
Арт: 0064512
2,99 €
(5,98 €/л)
* 1 € = 1,95583 лв



За 100 грама
51
Ккал

Съставки

вода, ечемичен малц, хмел, мая. Екстракт на началното пивно сусло: 14,5 ± 0,5 %.

Съхранение

Най-добър до: виж опаковката. Съхранява се при температура от +2°C до +20°C, да се пази от пряка слънчева светлина. След отваряне на опаковката да се консумира веднага.

Информация за производител

VALMIERMUIZA
Фирма: SIA „Valmiermuižas alus“
Телефон: +371 28011211
Адрес: Dzirnavu street 2, Valmiermuiža, Valmiera county, LV-4219
VALMIERMUIZA

Често разглеждани

Соджу слива 13% KURASAU SOJU

350 мл 8,29 €/л

2,90 €
Купи
Бира Rinktinis Volfas Engelman

568 мл 2,99 €/л

1,70 €
Купи
Бира Imperial Porteris Volfas Engelman

568 мл 3,35 €/л

1,90 €
Купи
Бира Milkshake mango pale ale 5.6%

500 мл 3,80 €/л

1,90 €
Купи
Бира Balta pinta Volfas Engelman

568 мл 2,99 €/л

1,70 €
Купи

Коментари

Все още няма коментари за този продукт! Бъди първият написал ревю!
Продукти