Количка
-30%

Рамен чанджанмен jajang булдак САМЯНГ

105 г
Арт: 0072219
5,90 € 4,13 €
(39,33 €/кг)
Изчерпано
* 1 € = 1,95583 лв


За 100 грама
431
Ккал
9.5
Протеини
17.8
Мазнини
58.1
Въглехидрати

Съставки

ПШЕНИЦА брашно, растително олио, ПШЕНИЦА глутен, сол, лук, пилешко месо, СОЯ сос (ПШЕНИЦА), захар, подправка хабанеро, лют пипер, чесън, черен пипер, аромат пиле къри, ферментация с млечнокисели бактерии, сос Jajang (СОЯ, ПШЕНИЦА), говеждо месо, аромат грил, царевица, растителна сметана (СОЯ), растителни протеинови люспи (СОЯ), бок чой, модифицирано нишесте, сгъстител: E412, аминокиселини, оцветители: E150a, E101, E160c, подсладители: E422, E960, алкална вода, подправки, емулгатор: E471, антиоксиданти: E300, E306, катехин, регулатор на киселинността, СУСАМ.

Съхранение

Най-добър до: виж на опаковката. Съхранявайте на сухо и прохладно място.

Информация за производител

Samyang
Фирма: Samyang Food Co., Ltd.
Телефон: ost4@samyangfoods.com)
Адрес: 104, Opaesan-ro 3-gil, Seongbuk-gu, Seoul, Korea
Samyang

Често разглеждани

Кимчи рамен НОНГШИМ

20 г 99,50 €/кг

1,99 €
Купи
Елда ядрица

800 г 3,63 €/кг

2,90 €
Купи
Елда зелена BRAVOLLI

350 г 10,09 €/кг

3,53 €
Купи
Рамен Карбонара Volcano Paldo

105 г 24,29 €/кг

2,55 €
Купи

Коментари

Все още няма коментари за този продукт! Бъди първият написал ревю!
Продукти