Количка

Шоколадови бонбони „Буревестник“

200 г
Арт: 0000772
3,58 €
(17,90 €/кг)
Изчерпано
* 1 € = 1,95583 лв


За 100 грама
400
Ккал
1.5
Протеини
8.5
Мазнини
80
Въглехидрати

Съставки

Захар, шоколадова глазура (захар, какаова маса, еквивалент на какаово масло (растителни масла), какао на прах, емулгатори: СОЕВ ЛЕЦИТИН, E476, ароматизант „Ванилия“), продукт на млечна основа, кондензиран със захар (МЛЯКО обезмаслено, възстановена МЛЕЧНА СУРОВАТКА, захар (захароза), заместител на млечна мазнина (растителни масла, включително СОЯ, емулгатор E471, антиоксидант E306, ЛАКТОЗА)), вода питейна, глюкозен сироп, етилов спирт ректификован, ароматизант „Ванилово-сливочен“. Противопоказано при индивидуална непоносимост към белтъка на МЛЯКО. Възможно е наличие на незначително количество консервант СЕРЕН ДИОКСИД, ФЪСТЪЦИ, ядки: БАДЕМИ, КАШУ, ЛЕШНИЦИ.

Информация за производител

Объединённые кондитеры
Телефон: 8-800-200-55-99
Адрес: 115184, Москва, 2-ой Новокузнецкий пер., 13/15, стр. 1.
Объединённые кондитеры

Често разглеждани

Желе Jungle Pop с вкус на киви

115 г 6,96 €/кг

0,80 €
Купи
Шоколадов бар Serenade Laima

40 г 28,00 €/кг

1,12 €
Купи
Шоколад Аленка

15 г 51,33 €/кг

0,77 €
Купи
Бонбони Аленка Крем-Брюле

200 г 17,90 €/кг

3,58 €
Купи

Коментари

Все още няма коментари за този продукт! Бъди първият написал ревю!
Продукти