Количка

Рамен вкус морски дарове спайси ACECOOK

127 г
Арт: 0072230
1,30 €
(10,24 €/кг)
Изчерпано
* 1 € = 1,95583 лв


За 100 грама
410
Ккал
9.5
Протеини
16
Мазнини
60
Въглехидрати

Съставки

ПШЕНИЧНО брашно, палмово масло, сол, регулатори на киселинността: калиев карбонат, натриев карбонат, антиоксидант: токофероли, подправка с вкус на морски дарове (РАКООБРАЗНИ, РИБА), захар, екстракт от мая, скариди на прах (РАКООБРАЗНИ), екстракт от РИБА, подправка с вкус на калмар (МЕКОТЕЛИ), чили на прах, лук на прах, чесън на прах, подправки, подобрители на вкуса и аромат: мононатриев глутамат, динатриев 5′-рибонуклеотид, ароматизант, бульон на прах от морски дарове (РАКООБРАЗНИ, РИБА, МЕКОТЕЛИ), мононатриев глутамат, дехидратирано зеле, дехидратиран морков, дехидратиран зелен лук, дехидратирани люспи скариди (РАКООБРАЗНИ). Алергени: съдържа ПШЕНИЦА, ГЛУТЕН, РАКООБРАЗНИ (скариди), РИБА, МЕКОТЕЛИ. Може да съдържа следи от СОЯ, МЛЯКО, ЯЙЦА, ФЪСТЪЦИ, СУСАМ, ЦЕЛИНА, СИНАП.

Съхранение

Най-добър до: виж на опаковката. Съхранявайте при стайна температура на сухо и прохладно място.

Информация за производител

ACECOOK
Фирма: ACECOOK
Телефон: (028) 3815 4064
Адрес: Lot II-3, Road No.11, Tan Binh IP, Tay Thanh Ward, HCM city, Vietnam
ACECOOK

Често разглеждани

Грах сух Ярмарка

700 г 4,74 €/кг

3,32 €
Купи
Рамен Бибимен

130 г 14,15 €/кг

1,84 €
Купи
Елда зелена BRAVOLLI

350 г 10,09 €/кг

3,53 €
Купи

Коментари

Все още няма коментари за този продукт! Бъди първият написал ревю!
Продукти