Количка

Кокосова вода 100% ORIGINAL DOUBLE PANDA

1 л
Арт: 0061232
4,50 €
(4,50 €/л)
Изчерпано
* 1 € = 1,95583 лв


За 100 грама
12
Ккал
0
Протеини
0
Мазнини
2.8
Въглехидрати

Съставки

Кокосова вода – 100%

Съхранение

Най-добър до: виж на опаковката. Съхранявайте на сухо и прохладно място, защитено от пряка слънчева светлина.

Информация за производител

Double panda
Фирма: Double panda
Телефон: +31(0)297309197
Адрес: https://ltpimpex.com/
Double panda

Често разглеждани

Комбуча Каркаде

500 мл 4,60 €/л

2,30 €
Купи
Напитка Алое Вера Премиум Aleo

500 мл 3,20 €/л

1,60 €
Купи
Лимонада Лимон Geo Natura

500 мл 2,56 €/л

1,28 €
Купи
Лимонада Тархун Geo Natura

500 мл 2,56 €/л

1,28 €
Купи

Коментари

Все още няма коментари за този продукт! Бъди първият написал ревю!
Продукти