Количка
-30%

Хайвер от дъгова пъстърва IKRINKA

200 г
Арт: 0015228
29,90 € 20,93 €
(104,65 €/кг)
Изчерпано
* 1 € = 1,95583 лв


За 100 грама
162
Ккал
25
Протеини
4.5
Мазнини
4.9
Въглехидрати

Съставки

Хайвер от дъгова пъстърва (РИБА) (Oncorhynchus mykiss) 96 %, сол, консерванти: сорбинова киселина, натриев бензоат. Произход на хайвера от пъстърва: страна от ЕС.

Съхранение

Най-добър до: виж опаковката. Съхранявайте при температура от 0 °C до +4 °C. След отваряне съхранявайте в хладилник и консумирайте в рамките на 72 часа.

Информация за производител

Erste Kaviar Company
Телефон: +49 6673 2083600
Адрес: Hauptstraße 49, 36166 Haunetal, Германия.
Erste Kaviar Company

Често разглеждани

Хайвер черен Голд Erste caviar

100 г 1 222,00 €/кг

122,20 €
Купи
Хайвер от сьомга нерка

95 г 135,79 €/кг

12,90 €
Купи
Хайвер от сельодка

150 г 46,00 €/кг

6,90 €
Купи

Коментари

Все още няма коментари за този продукт! Бъди първият написал ревю!
Продукти