Количка

Плодова пастила Асорти №2

18 г
Арт: 0085622
0,80 €
(44,44 €/кг)
* 1 € = 1,95583 лв
Без захар Без глутен
За 100 грама
186
Ккал
1
Протеини
0
Мазнини
43
Въглехидрати

Съставки

Ябълково пюре (79%), пюре от вишни (7%), пюре от сливи (7%), пюре от кайсии (7%). Съдържа естествено срещащи се захари от плодове. Без добавена захар. Без глутен. Без консерванти и оцветители. Без ГМО.

Съхранение

Най-добър до: виж на опаковката. Съхранявайте при температура (20 ± 2) °C и относителна влажност на въздуха не повече от 75%. След отваряне консумирайте в рамките на 3 дни.

Описание



Информация за производител

ВОЛИНСЬКІ СОЛОДОЩІ
Фирма: ТОВ „ВОЛИНСЬКІ СОЛОДОЩІ“
Телефон: +38 095 116 33 55
Адрес: 45608, Волинська обл., с.Полонка, вул. Перемоги, 21А
ВОЛИНСЬКІ СОЛОДОЩІ

Често разглеждани

Еклери с ванилов крем VATSAK

210 г 18,57 €/кг

3,90 €
Купи
Пати с вишна

140 г 10,57 €/кг

1,48 €
Купи
Щрудел с Ябълка

210 г 8,57 €/кг

1,80 €
Купи
Торта Медовик Tarta

290 г 17,21 €/кг

4,99 €
Купи

Коментари

Все още няма коментари за този продукт! Бъди първият написал ревю!
Продукти