Количка

Сардини в зехтин пикантни RIANXEIRA

65 г
Арт: 0031261
3,30 €
(50,77 €/кг)
* 1 € = 1,95583 лв
За 100 грама
196
Ккал
21
Протеини
12
Мазнини
0.5
Въглехидрати

Съставки

САРДИНИ (РИБА), зехтин, сол и чили.

Съхранение

Най-добър до: виж опаковката. Съхранявайте на хладно и сухо място. За да се запазят всички характеристики на продукта, консумирайте изцяло след отваряне на консервата. След отваряне съхранявайте в хладилник в неметален съд и консумирайте в рамките на 24 часа.

Информация за производител

Rianxeira
Телефон: 34 981 845 400
Адрес: C/ Vimieiro Nº 20, 15930 Boiro (A Coruña)
Rianxeira

Често разглеждани

Филе от Риба Тон в Зехтин Kaija

160 г 25,56 €/кг

4,09 €
Купи
Сьомга в олио Banga

120 г 23,42 €/кг

2,81 €
Купи
Дроб от треска Banga

121 г 32,23 €/кг

3,90 €
Купи
Сардини без кожа и кости UBAGO

120 г 33,25 €/кг

3,99 €
Купи

Коментари

Все още няма коментари за този продукт! Бъди първият написал ревю!
Продукти