Количка

Манго, сушени резени, меки

100 г
Арт: 0082106
3,50 €
(35,00 €/кг)
* 1 € = 1,95583 лв

без добавена захар

Без захар
За 100 грама
365
Ккал
2.5
Протеини
0
Мазнини
85
Въглехидрати

Съставки

Манго (100 %), регулатор на киселинността: лимонена киселина, консервант: натриев пиросулфит (СУЛФИТИ).

Съхранение

Най-добър до: виж опаковката. Съхранявайте на сухо и прохладно място.

Описание





Информация за производител

NICKAL
Фирма: NICKAL SP. Z O.O.
Телефон: +48 22 612 68 77
Адрес: Marywilska 26, 03-228 Warszawa, Полша
NICKAL

Често разглеждани

Пресни фурми Сукари

500 г 14,22 €/кг

7,11 €
Купи
Сушен сафрид ставридка IKRINKA

36 г 47,22 €/кг

1,70 €
Купи

Коментари

Все още няма коментари за този продукт! Бъди първият написал ревю!
Продукти