Количка
-30%

Маршмелоу с аромат ягода Веселі пружинки

75 г
Арт: 0082301
1,20 € 0,84 €
(11,20 €/кг)
* 1 € = 1,95583 лв
За 100 грама
340
Ккал
3.5
Протеини
0.1
Мазнини
81
Въглехидрати

Съставки

Глюкозен сироп, захар, вода питейна, декстроза, царевично нишесте, желиращ агент: желатин, ароматизант „Ягода“, оцветители: азорубин, тартразин. Продуктът съдържа оцветители (азорубин, тартразин), които могат да окажат неблагоприятно въздействие върху активността и вниманието при децата.

Съхранение

Най-добър до: виж опаковката. Съхранявайте в сухи, чисти и добре вентилирани складови помещения при температура не по-висока от +25°C и относителна влажност на въздуха не по-висока от 75%. Да не се съхранява заедно с продукти със силна миризма. Да не се излага на пряка слънчева светлина.

Информация за производител

Иж наше
Фирма: Укркорн
Телефон: +380974814907
Адрес: с. Мошни, Черкаська область, Україна, 19615
Иж наше

Често разглеждани

Желиран десерт от дюли PASTORET

250 г 14,00 €/кг

3,50 €
Купи
-30%
Млечен шоколад Krējuma Laima

90 г 19,56 €/кг

1,76 € 2,51 €
Купи

Коментари

Все още няма коментари за този продукт! Бъди първият написал ревю!
Продукти