Количка
-30%

Маршмелоу с аромат пломбир и ванилия Тучки-штучки

75 г
Арт: 0082302
1,20 € 0,84 €
(11,20 €/кг)
* 1 € = 1,95583 лв
За 100 грама
340
Ккал
3.5
Протеини
0.1
Мазнини
81
Въглехидрати

Съставки

Глюкозен сироп, захар, питейна вода, декстроза, желиращ агент: желатин, царевично нишесте, ароматизанти: „Пломбир“, „Ванилия“.

Съхранение

Най-добър до: виж опаковката. Съхранявайте в сухи, чисти и добре вентилирани складови помещения при температура не по-висока от +25°C и относителна влажност на въздуха не по-висока от 75%. Да не се съхранява заедно с продукти със силна миризма. Да не се излага на пряка слънчева светлина.

Описание



Информация за производител

Иж наше
Фирма: Укркорн
Телефон: +380974814907
Адрес: с. Мошни, Черкаська область, Україна, 19615
Иж наше

Често разглеждани

Шоколад Аленка

15 г 51,33 €/кг

0,77 €
Купи
Желе YELLI FRUIT EXTRACOLА́GENO

400 г 7,48 €/кг

2,99 €
Купи
Желе Jungle Pop с вкус на киви

115 г 6,96 €/кг

0,80 €
Купи
Желе Jungle Pop с вкус на лимон

115 г 6,96 €/кг

0,80 €
Купи

Коментари

Все още няма коментари за този продукт! Бъди първият написал ревю!
Продукти