Количка

Пастила ябълка със сок от манго YAGODA JOY

15 г
Арт: 0085534
0,70 €
(46,67 €/кг)
* 1 € = 1,95583 лв
Без захар Веган Без глутен
За 100 грама
292
Ккал
0.9
Протеини
0.1
Мазнини
71.3
Въглехидрати

Съставки

Ябълково пюре 60 %, концентриран ябълков сок 32 %, концентриран сок от манго 5 %, сгъстител пектин, регулатор на киселинността натриев цитрат, натурален ароматизант „Манго“. Без добавена захар*. Без глутен. Веган. Без изкуствени ароматизанти или синтетични оцветители. Съдържа захари от естествен произход от плодове и горски плодове. Сол от естествен произход под формата на натрий.

Съхранение

Най-добър до: виж опаковката. Съхранявайте при температура не по-висока от 25 °С и относителна влажност на въздуха не повече от 75 %.

Информация за производител

SALEKS
Фирма: ТОВ “Салекс Абсолют”
Телефон: +380675303088
Адрес: Україна, 39627, Полтавська обл., м.Кременчук, пр-т Лесі Українки, 144
SALEKS

Често разглеждани

Млечен десерт ягода КАРУМС

45 г 22,67 €/кг

1,02 €
Купи
-30%
Чоко пай чокочип 6*30гр

180 г 10,94 €/кг

1,97 € 2,81 €
Купи
Пати с вишна

140 г 10,57 €/кг

1,48 €
Купи
Донат Шоко с Нутела

75 г 17,04 €/кг

1,28 €
Купи

Коментари

Все още няма коментари за този продукт! Бъди първият написал ревю!
Продукти