Количка

Пастила ябълка/горски плодове KOSSA FRUIT

15 г
Арт: 0085535
0,70 €
(46,67 €/кг)
* 1 € = 1,95583 лв
Без захар Веган Без глутен
За 100 грама
291
Ккал
1
Протеини
0.1
Мазнини
71
Въглехидрати

Съставки

Ябълково пюре 60 %, концентриран ябълков сок 32 %, концентриран сок от горски плодове 5 %, сгъстител пектин, регулатор на киселинността натриев цитрат, натурални ароматизанти: горска ягода, черна боровинка. Без добавена захар*. Без глутен. Веган. Без изкуствени ароматизанти или синтетични оцветители. Съдържа захари от естествен произход от плодове и горски плодове. Сол от естествен произход под формата на натрий.

Съхранение

Най-добър до: виж опаковката. Съхранявайте при температура не по-висока от 25 °С и относителна влажност на въздуха не повече от 75 %.

Информация за производител

SALEKS
Фирма: ТОВ “Салекс Абсолют”
Телефон: +380675303088
Адрес: Україна, 39627, Полтавська обл., м.Кременчук, пр-т Лесі Українки, 144
SALEKS

Често разглеждани

Торта в чаша карамел с фъстъци

200 г 14,95 €/кг

2,99 €
Купи
-30%
Фреш пай ягода/малина 6*25гр

150 г 13,13 €/кг

1,97 € 2,81 €
Купи
Пудинг с плодов вкус RICO

320 г 9,06 €/кг

2,90 €
Купи
Чоко пай манго 6*30гр

180 г 15,61 €/кг

2,81 €
Купи

Коментари

Все още няма коментари за този продукт! Бъди първият написал ревю!
Продукти