Количка

Пелмени фирмени

500 г
Арт: 0002368
7,50 €
(15,00 €/кг)
* 1 € = 1,95583 лв

Начин на приготвяне: Замразени пелмени се слагат във вряла вода и се оставят докато вода заври отново и пелмени не изплуват на повърхността. След това котлонът се намаля на средно ниво и пелмени се варят докато омекнат, 5-7 минути. С решетъчна лъжица извадете пелмени от тенжера, добавете маслото, поднесете горещи.

За 100 грама
216.9
Ккал
11.2
Протеини
6.79
Мазнини
28.07
Въглехидрати

Съставки

Тесто 50%: ПШЕНИЧНО БРАШНО, вода, ЯЙЦА, слънчогледово олио, сол; Кайма 50%: свинско месо 33%, телешко месо 22%, пилешко месо 22%, лук, КРАВЕ МАСЛО, сол, черен пипер.

Съхранение

Най-добър до: виж опаковката.

Информация за производител

Березка
Телефон: +359 87 982 4252
Адрес: България, гр. Варна, бул. "Княз Борис I", 131
Березка

Често разглеждани

Пелмени Детские

500 г 10,12 €/кг

5,06 €
Купи
Пелмени със Свинско месо

1 кг 8,64 €/кг

8,64 €
Купи
Пелмени Елитни

500 г 11,14 €/кг

5,57 €
Купи
Вареники с картофи и гъби

1 кг 8,13 €/кг

8,13 €
Купи

Коментари

Все още няма коментари за този продукт! Бъди първият написал ревю!
Продукти