Количка

Салат рачешки ролца

250 г
Арт: 0089079
2,70 €
(10,80 €/кг)
* 1 € = 1,95583 лв
За 100 грама
201
Ккал
3
Протеини
17
Мазнини
9
Въглехидрати

Съставки

СУРИМИ РОЛЦА ОТ РАЦИ (смляно месо от риба, яйчен белтък, пшенично нишесте, екстракт от раци, овкусител раци, соев протеин, соево масло), ЯЙЦА, царевица, краставици пресни, магданоз, лук червен, ориз, МАЙОНЕЗА (яйчен желтък, синапено масло), сол.

Съхранение

Най-добър до: виж на опаковката. Да се съхранява при tºC = 0ºC + 4ºC. За директна консумация!

Информация за производител

Березка
Телефон: +359 87 982 4252
Адрес: България, гр. Варна, бул. "Княз Борис I", 131
Березка

Често разглеждани

Рьощи от картофи

100 г 17,90 €/кг

1,79 €
Купи
Суши Нежност 8 бр

270 г 23,67 €/кг

6,39 €
Купи
Пати с манго

140 г 10,57 €/кг

1,48 €
Купи
Пати с пиле

140 г 10,57 €/кг

1,48 €
Купи
Борщ

400 г 7,03 €/кг

2,81 €
Купи

Коментари

Все още няма коментари за този продукт! Бъди първият написал ревю!
Продукти