Количка

Гуава сушена SMART FRUIT

100 г
Арт: 0082107
2,90 €
(29,00 €/кг)
* 1 € = 1,95583 лв
За 100 грама
365
Ккал
2.5
Протеини
0
Мазнини
85
Въглехидрати

Съставки

Гуава 95%, захар, регулатор на киселинността: лимонена киселина, консервант: натриев метабисулфит (СУЛФИТИ).

Съхранение

Най-добър до: виж опаковката. Да се съхранява на сухо и хладно място.

Информация за производител

Березка
Телефон: +359 87 982 4252
Адрес: България, гр. Варна, бул. "Княз Борис I", 131
Березка

Често разглеждани

Пилешки чипс

100 г 73,00 €/кг

7,30 €
Купи
Киви дехидрирано

100 г 19,90 €/кг

1,99 €
Купи
Манго дехидрирано

100 г 19,90 €/кг

1,99 €
Купи

Коментари

Все още няма коментари за този продукт! Бъди първият написал ревю!
Продукти