Количка

Рамен розе булдак САМЯНГ

140 г
Арт: 0072319
2,50 €
(17,86 €/кг)
* 1 € = 1,95583 лв

Начин на приготвяне: 1. Добавете нудълите към 600 ml вряща вода и варете 5 минути и 30 секунди. 2. Оставете 4 супени лъжици от водата. 3. Добавете соса и праха. 4. Разбъркайте добре и сервирайте.

За 100 грама
410
Ккал
9.9
Протеини
14
Мазнини
60
Въглехидрати

Съставки

Нудъли (71,9%): ПШЕНИЧНО БРАШНО (ГЛУТЕН), модифицирано нишесте (тапиока), палмово масло, ПШЕНИЧЕН ГЛУТЕН, сол, емулгиращо масло [емулгатори: глицерин (E422), СОЕВ ЛЕЦИТИН (E322), естери на глицерола с мастни киселини (E475)], регулатори на киселинността: калиев карбонат (E501), натриев карбонат (E500), натриев фосфат (E339), лимонена киселина (E330), сгъстител: гуарова гума (E412), масло с токофероли (СОЯ), ароматизант зелен чай, оцветител: рибофлавин (E101i). Сос (18,5%): вода, изкуствен ароматизант пиле (ПШЕНИЦА, ГЛУТЕН, СЕЛИНА, кокос, СОЯ), захар, пикантен сос със сирене (ПШЕНИЦА, ГЛУТЕН, МЛЯКО, кокос), пълномаслено МЛЯКО на прах (СОЯ), соево масло, подправка хабанеро (СОЯ), подправка с екстракт от мая, чили на прах (СОЯ), лук, червен чили пипер на прах, сгъстител: модифицирано картофено нишесте (E1420), чесън, сол, екстракт от чили пипер, оцветител: екстракт от червен пипер (E160c), черен пипер на прах (СОЯ), изкуствена подправка пиле с къри. Прах (9,6%): пълномаслено МЛЯКО на прах (СОЯ), МЛЯКО на прах, умами ароматизант на прах (СОЯ), печен чесън на прах (кокос, СУСАМОВИ СЕМЕНА), къдрав магданоз. Съдържа: ПШЕНИЦА, ГЛУТЕН, СОЯ, МЛЯКО, СЕЛИНА, СУСАМОВИ СЕМЕНА. Произведено в предприятие, в което се обработват също СЕЛИНА, РАКООБРАЗНИ, ЯЙЦА, РИБА, ГЛУТЕН, МЛЯКО, МЕКОТЕЛИ, ФЪСТЪЦИ, СУСАМОВИ СЕМЕНА, СОЯ, СУЛФИТИ, ЯДКИ, СИНАП и продукти от ПШЕНИЦА.

Съхранение

Най-добър до: виж на опаковката. Съхранявайте на хладно и сухо място. Да се пази от пряка слънчева светлина.

Информация за производител

Samyang
Фирма: Samyang Food Co., Ltd.
Телефон: ost4@samyangfoods.com)
Адрес: 104, Opaesan-ro 3-gil, Seongbuk-gu, Seoul, Korea
Samyang

Често разглеждани

Рамен с оризови нудли Rabokki Paldo

145 г 13,10 €/кг

1,90 €
Купи
Ечемик Ярмарка

700 г 4,14 €/кг

2,90 €
Купи
Шин рамен NONGSHIM

120 г 16,58 €/кг

1,99 €
Купи
Грис

700 г 2,71 €/кг

1,90 €
Купи
Просо Ярмарка

700 г 4,43 €/кг

3,10 €
Купи

Коментари

Все още няма коментари за този продукт! Бъди първият написал ревю!
Продукти