Количка
-30%

Риба тон в зехтин RIANXEIRA

111 г
Арт: 0031262
4,90 € 3,43 €
(30,90 €/кг)
* 1 € = 1,95583 лв
За 100 грама
331
Ккал
19
Протеини
28
Мазнини
0.7
Въглехидрати

Съставки

БЯЛ ТОН (Thunnus alalunga) (РИБА), зехтин, сол.

Съхранение

Най-добър до: виж опаковката. Да се съхранява на хладно и сухо място. За да се запазят всички качества на продукта, след отваряне прехвърлете продукта в неметален съд, съхранявайте в хладилник и консумирайте до 24 часа.

Информация за производител

Rianxeira
Телефон: 34 981 845 400
Адрес: C/ Vimieiro Nº 20, 15930 Boiro (A Coruña)
Rianxeira

Често разглеждани

Филе от Риба Тон в Зехтин Kaija

160 г 25,56 €/кг

4,09 €
Купи
Шпроти в олио Рига Голд

240 г 18,75 €/кг

4,50 €
Купи
-50%
Дроб Mousse de foie gras de canard

160 г 18,44 €/кг

2,95 € 5,90 €
Купи
Шпроти в олио Riga gold

160 г 18,69 €/кг

2,99 €
Купи

Коментари

Все още няма коментари за този продукт! Бъди първият написал ревю!
Продукти