Количка

Напитка девин актив колаген гуава/маракуя

750 мл
Арт: 0702450
1,30 €
(1,73 €/л)
* 1 € = 1,95583 лв

Съставки

Минерална вода, фруктоза, колагенов хидролизат, регулатор на киселинността: лимонена киселина, натурален ароматизант гуава и маракуя, стабилизатор: гума арабика, подсладител: стевиол гликозиди от стевия, витамини: витамин B3 (никотинамид), витамин B7 (D-биотин), консерванти: калиев сорбат, натриев бензоат. Колаген 2000 mg – източник на протеин. Ниацинът (витамин B3) допринася за нормалната психологическа функция. Биотинът (витамин B7) допринася за нормалния енергиен метаболизъм.

Съхранение

Най-добър до: виж опаковката. Да се съхранява на хладно и сухо място, без пряка слънчева светлина. Да се пази от замръзване.

Информация за производител

Devin
Телефон: 070017707
Адрес: гр. София 1113, ул. Тинтява 13 Б, вх. А, ет. 5
Devin

Често разглеждани

Напитка алое вера ананас VINUT

500 мл 3,00 €/л

1,50 €
Купи
Редбул без захар

250 мл 7,16 €/л

1,79 €
Купи
Квас Тарас Бял

500 мл 2,04 €/л

1,02 €
Купи
Квас Тарас Черен

500 мл 2,04 €/л

1,02 €
Купи

Коментари

Все още няма коментари за този продукт! Бъди първият написал ревю!
Продукти