Количка

Айрян бутилка МУРЗИК

500 г
Арт: 0780725
1,00 €
(2,00 €/кг)
* 1 € = 1,95583 лв
За 100 грама
27
Ккал
1.8
Протеини
1.6
Мазнини
1.2
Въглехидрати

Съставки

КРАВЕ МЛЯКО, вода, закваска за кисело мляко, сол.

Съхранение

Най-добър до: виж на опаковката. Съхранявайте при температура от +2 °C до +6 °C.

Информация за производител

Березка
Телефон: +359 87 982 4252
Адрес: България, гр. Варна, бул. "Княз Борис I", 131
Березка

Често разглеждани

Ряженка 3.2% Gamtos

500 мл 3,98 €/л

1,99 €
Купи
Сметана 22% Сваля

200 г 10,20 €/кг

2,04 €
Купи
-20%
Масло 82% Жемайтийос 2 броя

400 г 10,00 €/кг

4,00 € 5,00 €
Купи
Масло краве 82.5% ГАЛИЧИНА

180 г 19,44 €/кг

3,50 €
Купи

Коментари

Все още няма коментари за този продукт! Бъди първият написал ревю!
Продукти