Количка

Цикорий гранулиран с шипка CHICORY WORLD

100 г
Арт: 0058713
3,30 €
(33,00 €/кг)
* 1 € = 1,95583 лв

Начин на употреба: 1–2 чаени лъжички прах към 150 ml гореща вода или мляко. Захар или подсладител, мляко или сметана се добавят на вкус.

За 100 грама
293.8
Ккал
4.54
Протеини
0
Мазнини
94
Въглехидрати

Съставки

Екстракт от корен от цикория (Cichorium intybus L.) (99%), екстракт от шипка (1%). Съдържа инулин.

Съхранение

Най-добър до: виж опаковката. Съхранявайте продукта плътно затворен при относителна влажност на въздуха не повече от 75%.

Описание



Информация за производител

Chicory World
Фирма: ТДВ "Славутський цикорієсушильний завод"
Телефон: -
Адрес: -
Chicory World

Често разглеждани

Чай blue berries blues CURTIS

36 г 83,06 €/кг

2,99 €
Купи
-30%
Чай билков Детокс 20*2гр Ахмад

40 г 56,00 €/кг

2,24 € 3,20 €
Купи
Чай bahama nights CURTIS

34 г 87,94 €/кг

2,99 €
Купи
Чай зелен Майский

50 г 34,00 €/кг

1,70 €
Купи
Напитка цикорий

100 г 23,00 €/кг

2,30 €
Купи

Коментари

Все още няма коментари за този продукт! Бъди първият написал ревю!
Продукти