Количка

Сурово-сушено месо Jamón Serrano Gran Reserva

100 г
Арт: 0022013
4,90 €
(49,00 €/кг)
* 1 € = 1,95583 лв
За 100 грама
233
Ккал
40.1
Протеини
7.9
Мазнини
0.6
Въглехидрати

Съставки

Cвинска шунка, морска сол.

Съхранение

Най-добър до: виж опаковката. Съхранявайте при температура от 0 °C до +7 °C. Опаковано в защитна атмосфера.

Информация за производител

Redondo Iglesias
Фирма: Redondo Iglesias SAU
Телефон: 961 532 880
Адрес: Vía de Servicio, Av. Reial Monestir Santa Maria de Poblet, 68, A-3, 46930 Quart de Poblet, Valencia, Испания
Redondo Iglesias

Често разглеждани

Свински уши топло пушени BBQ РК

150 г 26,00 €/кг

3,90 €
Купи
Сланина Домашна RGK

350 г 14,27 €/кг

4,99 €
Купи
Салцесон Кралски

300 г 10,90 €/кг

3,27 €
Купи

Коментари

Все още няма коментари за този продукт! Бъди първият написал ревю!
Продукти