Количка

Сурово-сушен колбас Salchichón Candela Ibérico

225 г
Арт: 0022015
7,90 €
(35,11 €/кг)
* 1 € = 1,95583 лв
За 100 грама
449
Ккал
29.2
Протеини
36.5
Мазнини
1.1
Въглехидрати

Съставки

Месо от иберийско прасе, сол, декстроза, свински протеин, декстроза, подправки, антиоксидант: натриев аскорбат (E301), консерванти: калиев нитрат (E252), натриев нитрит (E250). Не съдържа ГЛУТЕН. Обвивката не е годна за консумация.

Съхранение

Най-добър до: виж опаковката. Да се съхранява на хладно и сухо място.

Описание



Информация за производител

Redondo Iglesias
Фирма: Redondo Iglesias SAU
Телефон: 961 532 880
Адрес: Vía de Servicio, Av. Reial Monestir Santa Maria de Poblet, 68, A-3, 46930 Quart de Poblet, Valencia, Испания
Redondo Iglesias

Често разглеждани

Шунка Крестьянская RGK

400 г 17,78 €/кг

7,11 €
Купи
Салцесон Кралски

300 г 10,90 €/кг

3,27 €
Купи
Кренвирши Телешки RGK

300 г 14,67 €/кг

4,40 €
Купи
Наденици kai norisi mesos

600 г 9,83 €/кг

5,90 €
Купи

Коментари

Все още няма коментари за този продукт! Бъди първият написал ревю!
Продукти