Количка

Печени картофи

200 г
Арт: 0089276
1,99 €
(9,95 €/кг)
* 1 € = 1,95583 лв
За 100 грама
102
Ккал
2.02
Протеини
2.8
Мазнини
17.28
Въглехидрати

Съставки

Картофи (95%), олио, сол, магданоз, чесън, червен пипер, черен пипер.

Съхранение

Най-добър до: виж опаковката. Да се съхранява при t= 0ºC +4ºC. За директна консумация!

Информация за производител

Березка
Телефон: +359 87 982 4252
Адрес: България, гр. Варна, бул. "Княз Борис I", 131
Березка

Често разглеждани

Онигири със сьомга

120 г 20,83 €/кг

2,50 €
Купи
Онигири с риба тон

120 г 20,83 €/кг

2,50 €
Купи
Винегрет

250 г 8,18 €/кг

2,05 €
Купи
Рьощи от картофи

100 г 17,90 €/кг

1,79 €
Купи

Коментари

Все още няма коментари за този продукт! Бъди първият написал ревю!
Продукти