Количка

Онигири с риба тон

120 г
Арт: 0089411
2,50 €
(20,83 €/кг)
* 1 € = 1,95583 лв
За 100 грама
297
Ккал
9.1
Протеини
7.38
Мазнини
49.3
Въглехидрати

Съставки

Ориз варен (овкусен с оризов оцет, захар и сол) 56%, заготовка за онигири Туна 33% (стерилизирана риба Тон, слънчогледово олио, вода, сол), майонеза с лимон (масло 48%, яйчен жълтък 6,5%, спиртен оцет, вода, захар, горчица, вода, синапено семе, подправки), сол, концентрат от лимонов сок, антиоксидант, сос Чили (захар, чили 22%, вода, чесън 8,5%, дистилиран оцет, нишесте от тапиока, регулатор на киселинноста Е260, Е330, стабилизатор Е415, консервант Е202), сос Шрирача (лют червен пипер 56%, захар, сол, оризов оцет, захарна тростика, консервант Е202, стабилизатор Е415), див лук, краставица, обелена водорасла Нори.

Съхранение

Най-добър до: виж опаковката. Да се съхранява при tº =0ºC + 4ºC. За директна консумация!

Информация за производител

Березка
Телефон: +359 87 982 4252
Адрес: България, гр. Варна, бул. "Княз Борис I", 131
Березка

Често разглеждани

Салата Руска Оливие

300 г 9,15 €/кг

2,75 €
Купи
Напитка Алое Вера Премиум Aleo

500 мл 3,20 €/л

1,60 €
Купи
Комбуча Джинджифил и Шафран

500 мл 4,60 €/л

2,30 €
Купи
Кюфтета с картофено пюре

400 г 7,55 €/кг

3,02 €
Купи
Сандвич с шунка и крема сирене

200 г 19,17 €/кг

3,83 €
Купи

Коментари

Все още няма коментари за този продукт! Бъди първият написал ревю!
Продукти