Количка

Профитероли ЛАСКА

120 г
Арт: 0004174
2,50 €
(20,83 €/кг)
Изчерпано
* 1 € = 1,95583 лв
За 100 грама
392
Ккал
9
Протеини
24
Мазнини
35
Въглехидрати

Съставки

Течен пастьоризиран ЯЙЧЕН МЕЛАНЖ, сладкарски крем (питейна вода, хидрогенирано растително масло (палмоядково) 25%, захар 12%, МЛЕЧЕН БЕЛТЪК, емулгатори: естери на моно- и диглицериди на мастни киселини с млечна киселина (E472b), СОЕВ ЛЕЦИТИН (E322), естери на моно- и диглицериди на мастни киселини с моно- и диацетилвинена киселина (E472e); стабилизатори: микрокристална целулоза (E460), карбоксиметилцелулоза (E466), калиеви фосфати (E340); ароматизант „Сметана“, оцветител: каротини (E160a)), пълномаслено кондензирано МЛЯКО със захар (пълномаслено КРАВЕ МЛЯКО, обезмаслено КРАВЕ МЛЯКО, захар, МЛЕЧНА захар), ПШЕНИЧНО БРАШНО висш сорт, трапезен маргарин „Сонячний особий“ (рафинирани дезодорирани палмово и слънчогледово масла, питейна вода, сол, емулгатори: моно- и диглицериди на мастни киселини (E471), полиглицеролови естери на мастни киселини (E475), СОЕВ ЛЕЦИТИН; консервант: сорбинова киселина; ароматизант „Масло“; регулатор на киселинността: млечна киселина; оцветител: бета-каротин), захар, сол, консервант: калиев сорбат (E202). Продуктът може да съдържа следи от ФЪСТЪЦИ, СУСАМ и ЯДКИ.

Съхранение

Най-добър до: виж опаковката. Замразеният продукт да се съхранява при температура не по-висока от −18 °C. Срок на годност при тези условия: 12 месеца. След размразяване да се съхранява при температура +6 ± 2 °C и относителна влажност на въздуха не по-висока от 75% до 5 дни. Да не се излага на пряка слънчева светлина. Да не се замразява повторно. Опаковано в защитна атмосфера.

Информация за производител

LASKA
Фирма: Laska Ukraine
Телефон: (0522)56-73-95
Адрес: 25014, м. КРОПИВНИЦЬКИЙ вул. РУСЛАНА СЛОБОДЯНЮКА, 215
LASKA

Често разглеждани

-30%
Замразена вафлена карамелена торта ВАЦАК

900 г 10,03 €/кг

9,03 € 12,90 €
Купи
Еклери с ванилов крем VATSAK

210 г 18,57 €/кг

3,90 €
Купи
Замразена вафлена торта ВАЦАК

180 г 13,89 €/кг

2,50 €
Купи
Пати с манго

140 г 10,57 €/кг

1,48 €
Купи
Торта Киевский БКК

450 г 28,29 €/кг

12,73 €
Купи

Коментари

Все още няма коментари за този продукт! Бъди първият написал ревю!
Продукти