Количка

Мойва вакуум МВ

200 г
Арт: 0014003
5,50 €
(27,50 €/кг)
* 1 € = 1,95583 лв

Мойва с глава, студено пушена.

За 100 грама
238
Ккал
16.1
Протеини
16.1
Мазнини
0
Въглехидрати

Съставки

МОЙВА (Mallotus villosus), сол, млечна киселина, оцетна киселина, дим. Район и метод на улов: уловена с обкръжаващи мрежи и подемни мрежи в Североизточния Атлантически океан; Норвежко море. Произход: Норвегия.

Съхранение

Най-добър до: виж опаковката. Опаковано в защитна атмосфера (MAP). Замразен продукт. Да се съхранява при −18 °C. След размразяване да се съхранява до 12 дни при +4 °C. Да не се замразява повторно.

Информация за производител

Mooijer-Volendam
Телефон: +31 299 363757
Адрес: „Можур Волендам BV”, 1130 Волендам, Нидерландия.
Mooijer-Volendam

Често разглеждани

-30%
Риба тон в зехтин RIANXEIRA

111 г 30,90 €/кг

3,43 € 4,90 €
Купи
Сардини в марината UBAGO

120 г 24,92 €/кг

2,99 €
Купи
-50%
Хайвер от треска Banga

120 г 16,00 €/кг

1,92 € 3,83 €
Купи
Пастет от гъши дроб Nõo

200 г 15,10 €/кг

3,02 €
Купи

Коментари

Все още няма коментари за този продукт! Бъди първият написал ревю!
Продукти