Количка

3D десерт вишна VATSAK

110 г
Арт: 0001796
4,90 €
(44,55 €/кг)
* 1 € = 1,95583 лв
За 100 грама
295.8
Ккал
2.8
Протеини
16.7
Мазнини
33.7
Въглехидрати

Съставки

Питейна вода, сладкарски крем (питейна вода, хидрогенирано растително масло (палмоядрово), захар, МЛЕЧЕН БЕЛТЪК, емулгатори: естери на глицерола с млечна и мастни киселини, СОЕВ ЛЕЦИТИН, естери на глицерола с диацетилвинена и мастни киселини; стабилизатори: микрокристална целулоза, карбоксиметилцелулоза, калиев ортофосфат; ароматизант: сметана, оцветител: екстракт от натурален каротин), цветна сладкарска глазура (захар, растителни мазнини (напълно хидрогенирано палмоядрово масло, слънчогледово масло), МЛЕЧНА СУРОВАТКА на прах, какао на прах с намалено съдържание на мазнини 10–12 %, обезмаслено МЛЯКО на прах, оцветител: екстракт от кармин, емулгатор: СОЕВ ЛЕЦИТИН, сол, регулатор на киселинността: лимонена киселина, ароматизант: ванилин), ПШЕНИЧНО БРАШНО, смес за суфле (захар, декстроза, модифицирано картофено нишесте E1414, СИРЕНЕ на прах, сол, желиращ агент: желатин, регулатор на киселинността: лимонена киселина, ароматизант: сирене), прясно замразени вишни (може да съдържат фрагменти от костилки), захар, краве МАСЛО 72,6 % (пастьоризирана СМЕТАНА от краве МЛЯКО), кокоши ЯЙЦА (меланж), БАДЕМОВО БРАШНО, млечен шоколад (захар, какаово масло, пълномаслено МЛЯКО на прах, обезмаслено какао на прах, емулгатори: слънчогледов лецитин, полиглицерол полирицинолеат; ароматизант), сгъстител (модифицирано царевично нишесте E1422, малтодекстрин, захар, стабилизатори: натриев алгинат, натриев пирофосфат, калциев сулфат), смес за бисквит (ПШЕНИЧНО НИШЕСТЕ, набухватели: натриев дихидроген дифосфат, сода за хляб; оризово брашно, емулгатори: моно- и диглицериди на мастни киселини, естери на полиглицерола и мастни киселини, слънчогледов лецитин; декстроза, сгъстител: ксантанова гума, сол, ензим: ксиланаза), сол, лимонена киселина, есенция „Вишна“, ванилова паста (захар, питейна вода, глюкозен сироп, ароматизант, сол, ванилови шушулки, сгъстител: карагенан, оцветители: каротини, екстракт от бурбонска ванилия), консервант: сорбинова киселина. Може да съдържа: ФЪСТЪЦИ, СУСАМ. Продуктът не съдържа ГМО.

Съхранение

Най-добър до: виж опаковката. При температура -18 °C и относителна влажност на въздуха не повече от 75 %. Срок на годност при тези условия: 365 дни. Извадете продукта от опаковката и го оставете да се размрази в хладилник приблизително 5–8 часа при температура (6±2) °C. Продуктът може да се размрази в чиния при стайна температура в продължение на 2–3 часа. Отделни парчета от продукта се препоръчва да се размразяват при температура 20–25 °C в продължение на 15–25 минути. След размразяване съхранявайте в хладилник и консумирайте в рамките на 7 дни. Да не се замразява повторно.

Описание



Информация за производител

VATSAK
Фирма: ТМ «Вацак»
Телефон: +380674300770
Адрес: Винницкая область г.Могилев-Подольский ул. Армянская, 4
VATSAK

Често разглеждани

3D десерт ябълка VATSAK

110 г 44,55 €/кг

4,90 €
Купи
Медени топчета HONEY BEE

250 г 23,60 €/кг

5,90 €
Купи
Торта в чаша пинчер с вишна

250 г 11,96 €/кг

2,99 €
Купи
3D десерт праскова VATSAK

110 г 44,55 €/кг

4,90 €
Купи

Коментари

Все още няма коментари за този продукт! Бъди първият написал ревю!
Продукти