Количка

Бонбони вишни с фурми и лешник ВС

300 г
Арт: 0085633
3,58 €
(11,93 €/кг)
Изчерпано
* 1 € = 1,95583 лв
За 100 грама
430
Ккал
2.82
Протеини
13.8
Мазнини
69.1
Въглехидрати

Съставки

Сладкарска глазура (30%) (бяла захар, растителна мазнина (напълно хидрогениран палмоядков стеарин), какао на прах, емулгатор: СОЕВ ЛЕЦИТИН, ароматизант „Шоколад“, ванилин, сол), сушени фурми (30%), сушени вишни (20%), печен натрошен ЛЕШНИК (10%), глюкозен сироп (5%), бяла захар (5%). Предупреждение: може да съдържа фрагменти от костилки и черупки от ядки.

Съхранение

Най-добър до: Да се съхранява при температура (18 ± 3) °C и относителна влажност на въздуха не повече от 75%.

Описание



Информация за производител

ВОЛИНСЬКІ СОЛОДОЩІ
Фирма: ТОВ „ВОЛИНСЬКІ СОЛОДОЩІ“
Телефон: +38 095 116 33 55
Адрес: 45608, Волинська обл., с.Полонка, вул. Перемоги, 21А
ВОЛИНСЬКІ СОЛОДОЩІ

Често разглеждани

Желе с вкус на лимон YELLI FRUIT

400 г 4,98 €/кг

1,99 €
Купи
Бонбони птиче мляко ванил ВС

500 г 11,80 €/кг

5,90 €
Купи
Желе Jungle Pop с вкус на вишна

115 г 6,96 €/кг

0,80 €
Купи
Вафла гулливер SALEKS

36 г 19,44 €/кг

0,70 €
Купи

Коментари

Все още няма коментари за този продукт! Бъди първият написал ревю!
Продукти