Количка

Вино бяло ПЕСКАДОР

750 г
Арт: 2001016
7,90 €
(10,53 €/кг)
* 1 € = 1,95583 лв

Алк.: 11,5% Vol. 0.75 л. ℮ Съдържа сулфити

Бяло сухо естествено пенливо вино

Съставки

Сортове: Макабео, Пареяда, Шарело

Информация за производител

Pescador
Фирма: CELLER DEL PESCADOR SL., Spain
Телефон: +34 932 233 022
Адрес: Pere II de Montcada 1 08034 Barcelona
Pescador

Често разглеждани

Вино бяло Шабли

750 мл 30,53 €/л

22,90 €
Купи
Вино червено сухо Саперави

750 мл 10,00 €/л

7,50 €
Купи
Пенливо бяло вино PROSECCO JUST ROBERTO

200 мл 22,50 €/л

4,50 €
Купи

Коментари

Все още няма коментари за този продукт! Бъди първият написал ревю!
Продукти