Количка

Вино бяло безалкохолно ПЕСКАДОР

750 мл
Арт: 2001037
7,90 €
(10,53 €/л)
* 1 € = 1,95583 лв

Алк.: 0.0% Vol. 0.75 л. ℮ Съдържа сулфити

Безалкохолно бяло сухо естествено пенливо вино

Съставки

Сортове: Макабео, Пареяда, Чарело

Информация за производител

Pescador
Фирма: CELLER DEL PESCADOR SL., Spain
Телефон: +34 932 233 022
Адрес: Pere II de Montcada 1 08034 Barcelona
Pescador

Често разглеждани

Вино червено сухо Мукузани

750 мл 11,87 €/л

8,90 €
Купи
Вино розе Mateus

750 мл 9,20 €/л

6,90 €
Купи
Вино Авеледа Фонте бяло сухо

750 мл 10,00 €/л

7,50 €
Купи
Вино розе сухо Гренаш Villa Blanche

750 мл 11,33 €/л

8,50 €
Купи

Коментари

Все още няма коментари за този продукт! Бъди първият написал ревю!
Продукти