Количка

Кава бяла брют фестивал ПЕРЕЛАДА

750 мл
Арт: 2001043
12,90 €
(17,20 €/л)
* 1 € = 1,95583 лв

Алк.: 11.5%vol, 75cl. ℮ Съдържа сулфити

Бяло сухо естествено пенливо вино

Съставки

Сортове: Макабео, Пареяда, Чарело

Информация за производител

Perelada
Фирма: Cavas Castillo de Perelada S.A.
Телефон: +34 972 53 80 01
Адрес: Plaça del Carme, 1 - 17491 Peralada (Girona)
Perelada

Често разглеждани

Вино Кагор

750 мл 8,67 €/л

6,50 €
Купи
Вино розе сухо Гренаш Villa Blanche

750 мл 11,33 €/л

8,50 €
Купи
Шприц ТАРОНЖИНО

750 мл 18,13 €/л

13,60 €
Купи

Коментари

Все още няма коментари за този продукт! Бъди първият написал ревю!
Продукти