Количка

Кава розе брют фестивал ПЕРЕЛАДА

750 мл
Арт: 2001044
12,90 €
(17,20 €/л)
* 1 € = 1,95583 лв

Алк.: 11.5% vol. 0.75 ℮ Съдържа сулфити

Естествено пенливо сухо вино Розе

Съставки

Сортове: Гренаш, Пино ноар, Трепат

Информация за производител

Perelada
Фирма: Cavas Castillo de Perelada S.A.
Телефон: +34 972 53 80 01
Адрес: Plaça del Carme, 1 - 17491 Peralada (Girona)
Perelada

Често разглеждани

Червено сухо вино МЕРЛО 2020

187 мл 10,64 €/л

1,99 €
Купи
Вино от грейпфрути ТАРОНЖИНО

750 мл 17,07 €/л

12,80 €
Купи
Вино розе Добра година

187 мл 10,64 €/л

1,99 €
Купи

Коментари

Все още няма коментари за този продукт! Бъди първият написал ревю!
Продукти