Количка

Кристален дезодорант зелен чай и алое вера U&I

45 г
Арт: 0105385
3,50 €
(77,78 €/кг)
* 1 € = 1,95583 лв

Естествено потиска развитието на бактериите,които причиняват неприятната миризма. Не оставя следи по дрехите.

Приложение: Нанася се върху чиста и влажна кожа или намокрете върха на кристала.

Съставки

Ammonium Alum,Aqua,Aloe Barbadensis Leaf Juice,Camellia Sinensis Leaf Extract,Parfum,CI 47005, CI 42090. Без спирт и консерванти. Произход - Тайланд.

Съхранение

Най-добър до: виж опаковката.

Информация за производител

Lee
Фирма: LEE ENTERTAINMENT CO., LTD.
Телефон: 082 450 4748
Адрес: 227 SOI PHETKASEM 41, PHETKASEM ROAD, BANG KHAE, BANG KHAE, BANGKOK 10160, THAILAND
Lee

Често разглеждани

Мокри кърпи EVENT алое 15бр

40 г 16,50 €/кг

0,66 €
Купи
Балсам Звезда

4 г 255,00 €/кг

1,02 €
Купи
Вазелин козметичен HEALER COSMETICS

10 г 102,00 €/кг

1,02 €
Купи

Коментари

Все още няма коментари за този продукт! Бъди първият написал ревю!
Продукти