Количка

Близалка Чупа чупс

12 г
Арт: 0706704
0,41 €
(34,17 €/кг)
* 1 € = 1,95583 лв
За 100 грама
390
Ккал
0
Протеини
0
Мазнини
97
Въглехидрати

Съставки

Захар, глюкозен сироп, киселина: млечна киселина, лимонена киселина, ябълкова киселина, ароматизант, оцветител: цвекло, екстракт от чушка, куркумин.

Съхранение

Съхраняват се на сухо и хладно място

Описание

Близалка с различни вкусове: ягода, портокал, тропически плодове; Без глутен
бул. Христофор Колумб 57, София 1540, България. Телефон: +359 2 817 10 10

Информация за производител

Chupa Chups
Телефон: +359 2 817 10 10
Адрес: бул. Христофор Колумб 57, София 1540, България.
Chupa Chups

Често разглеждани

Дъвки Chupa Chups

27 г 30,37 €/кг

0,82 €
Купи
Близалка диня BETTY

25 г 40,00 €/кг

1,00 €
Купи

Коментари

5.0
5
Katsiaryna Bazarava
27.04.2024
5
Николай
11.07.2023
Вижте повече отзиви
Продукти