Количка

Кетчуп До шашлику Торчин

270 г
Арт: 0045608
1,53 €
(5,67 €/кг)
Изчерпано
* 1 € = 1,95583 лв
Кетчуп "До Шашлику" от търговската марка "Торчин" е пикантен сос, приготвен на базата на подбрани зрели домати. Идеален е с печени или задушени меса и особено с меса на скара. Всичко става по-сочно, по-вкусно и по-ароматно с кетчуп "Торчин до шашлику"!
За 100 грама
97
Ккал
1.4
Протеини
0.3
Мазнини
21
Въглехидрати

Съставки

Питейна вода, доматено пюре (30%), захар, алкохолен оцет, сол, мадраско къри (0,2%) (подправки, сол; съдържа горчица), сух кайенски пипер (0,03%). Допълнителна информация: Може да съдържа яйчни продукти, глутен, мляко, соя.

Съхранение

Да се съхранява при температури от 0 °C до 25 °C. След отваряне на опаковката съхранявайте продукта в хладилник.

Описание

Кетчуп "До Шашлику" от търговската марка "Торчин" е пикантен сос, приготвен на базата на подбрани зрели домати. Ярък богат вкус се постига чрез добавяне на подправки, които придават пикантност на соса. Кетчуп "Торчик до шишлику" се сервира с колбаси, гарнитури и се добавя към топли сандвичи. Идеален е с печени или задушени меса и особено с меса на скара. Всичко става по-сочно, по-вкусно и по-ароматно с кетчуп "Торчин до шашлику"!

Информация за производител

Волыньхолдинг
Телефон: (0332) 776848
Адрес: Украйна, Волынская обл., Луцкий р-н, пгт. Торчин, ул. Франко, 4.
Волыньхолдинг

Често разглеждани

Мак Впрок

75 г 19,73 €/кг

1,48 €
Купи
Майонез Настоящий 72 % Чумак

300 г 6,63 €/кг

1,99 €
Купи
Желе с вкус вишна Впрок

40 г 17,50 €/кг

0,70 €
Купи
Билки средиземноморски Впрок

7 г 71,43 €/кг

0,50 €
Купи

Коментари

5.0
5
Олег
10.07.2023
Вижте повече отзиви
Продукти