Количка

Елда с Пилешко месо

300 г
Арт: 0091141
3,53 €
(11,77 €/кг)
* 1 € = 1,95583 лв


За 100 грама
146
Ккал
7.5
Протеини
7.1
Мазнини
14.3
Въглехидрати

Съставки

Елда, пилешко месо, моркови, лук, олио, сол, черен пипер млян, магданоз.

Съхранение

За директна консумация! Да се съхранява от +1 до +4С.

Информация за производител

Березка
Телефон: +359 87 982 4252
Адрес: България, гр. Варна, бул. "Княз Борис I", 131
Березка

Често разглеждани

Рол Чоризо

290 г 10,40 €/кг

3,02 €
Купи
Лимонада Тархун Натахтари

500 мл 3,06 €/л

1,53 €
Купи
Лимонада Лимон Geo Natura

500 мл 2,56 €/л

1,28 €
Купи
Нектар от банан/ягода Vita

250 мл 5,32 €/л

1,33 €
Купи
Пирожка със зеле

80 г 12,75 €/кг

1,02 €
Купи

Коментари

5.0
5
🕊️
05.07.2025
5
Биляна
17.07.2024

чудесна вкусова комбинация

Вижте повече отзиви
Продукти