Количка

Готвени Пелмени Свинско и Телешко 20 бр + сметана 50 гр

350 г
Арт: 0091521
3,02 €
(8,62 €/кг)
* 1 € = 1,95583 лв

За съжаление в периода октомври – април не можем да гарантираме, че ще получите продукта в затоплен вид.

За 100 грама
257
Ккал
15
Протеини
10
Мазнини
22
Въглехидрати

Съставки

Тесто: 45% (пшенично брашно, вода ,яйца , слънчогледово олио, сол)  Кайма: 55% (свинско месо – 62,5 %, телешко месо 19%, лук, сол, черен пипер)

Съхранение

Да се съхранява от 0 до +4С.

Описание

Пелмените се поднасят с вкусна сметана.

Информация за производител

Березка
Телефон: +359 87 982 4252
Адрес: България, гр. Варна, бул. "Княз Борис I", 131
Березка

Често разглеждани

Патладжан с чесън Огоньок

300 г 16,87 €/кг

5,06 €
Купи
Рол с Печено Свинско

300 г 11,76 €/кг

3,53 €
Купи
Айрян бутилка МУРЗИК

250 г 2,80 €/кг

0,70 €
Купи
-30%
Патти с пуешко месо VALESTO

140 г 10,00 €/кг

1,40 € 2,00 €
Купи
Картофено кюфте с кашкавал

80 г 12,72 €/кг

1,02 €
Купи

Коментари

Все още няма коментари за този продукт! Бъди първият написал ревю!
Продукти