Количка

Колбас пушен Банкетна

250 г
Арт: 0026001
5,90 €
(23,60 €/кг)
* 1 € = 1,95583 лв
За 100 грама
270
Ккал
26.19
Протеини
12.94
Мазнини
1.5
Въглехидрати

Съставки

Свинско месо 98%, сол, подобрител на вкуса: Е621, декстроза, екстракти от подправки, ароматизанти, стабилизатори: Е451, Е450, Е407, декстроза, антиоксиданти: Е316, Е300, малтодекстрин, регулатори на киселинността: E262, E331, желиращ агент: Е508, консервант: Е250.

Продуктът може да съдържа: глутен, соя, горчица, целина, мляко, включително лактоза, сусам, ядки, яйца. 

Съхранение

Съхранявайте при температура от + 2ºC до + 8ºC. След отваряне съхранявайте в хладилник, консумирайте в рамките на 48 часа.

Информация за производител

Салтовский мясокомбинат
Фирма: SMK Group
Телефон: +380 800 330 595
Адрес: Украйна, г. Харьков, ул. Краснодарская, 171-Б
Салтовский мясокомбинат

Често разглеждани

Кабаноси Свинско Месо RGK

110 г 25,55 €/кг

2,81 €
Купи
Сланина Домашна RGK

350 г 14,27 €/кг

4,99 €
Купи
Колбас варен Докторски

800 г 10,17 €/кг

8,14 €
Купи
Кренвирши Ученически

500 г 7,90 €/кг

3,95 €
Купи

Коментари

5.0
5
Оксана
25.04.2025
5
София
07.08.2024
Вижте повече отзиви
Продукти