Количка

Колбас пушен Краковски

400 г
Арт: 0026003
5,90 €
(14,75 €/кг)
* 1 € = 1,95583 лв
За 100 грама
285
Ккал
15.5
Протеини
24.79
Мазнини
0.5
Въглехидрати

Съставки

Свинско месо 96%, свинска мазнина, сол, стабилизатори: Е451, Е450, подобрител на вкуса: Е621, декстроза, антиоксиданти: Е316, Е300, екстракти от подправки, малтодекстрин,ароматизанти, регулатори на киселинността: Е262, Е331, подправки(съдържат СЕРЕН ДИОКСИД),свински протеин (хемоглобин),оцветител: Е120, захар, консервант: Е250.

Продуктът може да съдържа: глутен, соя, горчица, мляко, включително лактоза, целина, сусам, ядки, яйца.

Съхранение

Съхранявайте при температура от + 2ºC до + 8ºC. След отваряне съхранявайте в хладилник, консумирайте в рамките на 48 часа.

Информация за производител

Салтовский мясокомбинат
Фирма: SMK Group
Телефон: +380 800 330 595
Адрес: Украйна, г. Харьков, ул. Краснодарская, 171-Б
Салтовский мясокомбинат

Често разглеждани

Кабаноси Свинско Месо RGK

110 г 25,55 €/кг

2,81 €
Купи
Колбас пушен Киевски

320 г 20,31 €/кг

6,50 €
Купи
Свински Уши Топлопушени

150 г 27,27 €/кг

4,09 €
Купи
Свински уши топло пушени BBQ РК

150 г 26,00 €/кг

3,90 €
Купи
Колбас сушен Gourman Krekenavos

200 г 22,75 €/кг

4,55 €
Купи

Коментари

5.0
5
Olga Afanasevna Toneva-Draganskaya
14.11.2024
Вижте повече отзиви
Продукти