Количка

Фреш сок портокал

330 мл
Арт: 0702552
1,60 €
(4,85 €/л)
* 1 € = 1,95583 лв

Портокал - произход Гърция.

За 100 грама
50
Ккал
0,5
Протеини
0,1
Мазнини
12
Въглехидрати

Съставки

100% прясно изцеден портокалов сок. Портокал - произход Гърция.

Съхранение

Да се съхранява при температури от 2*C до 6*C. След отваряне да се съхранява в хладилник при температура от 2*C до 6*C и се консумира до 48 часа.

Информация за производител

СТРОБАЙЛС
Фирма: СТРОБАЙЛС ЕООД
Телефон: +359 898 44 98 45
Адрес: Център, бул. „Новоселци“ 176, 2100 Елин Пелин
СТРОБАЙЛС

Често разглеждани

Сок от ябълка Vita

1 л 3,02 €/л

3,02 €
Купи
Нектар от нар Vita

250 мл 5,32 €/л

1,33 €
Купи
Сок Антиоксидант 100%

1 л 2,99 €/л

2,99 €
Купи
Сок млад кокос 100% Koh Libre

1.25 л 4,05 €/л

5,06 €
Купи
Нектар от банан/ягода Vita

250 мл 5,32 €/л

1,33 €
Купи

Коментари

Все още няма коментари за този продукт! Бъди първият написал ревю!
Продукти