Количка
-30%

Мочи с двойна плънка черна боровинка и мляко BAMBOO HOUSE

180 г
Арт: 0072298
3,90 € 2,73 €
(15,17 €/кг)
Изчерпано
* 1 € = 1,95583 лв


За 100 грама
331.7
Ккал
0.5
Протеини
2.1
Мазнини
77.7
Въглехидрати

Съставки

Малтоза; плънка от черна боровинка (черна боровинка, малтоза, захар, рафинирано кокосово масло); млечна плънка (малтоза, ЯЙЦА белтък, захар, рафинирано кокосово масло, МЛЯКО на прах); лепкаво оризово брашно; захар; рафинирано кокосово масло; картофено нишесте; сок от черника. Хранителни добавки: модифицирано нишесте (хидроксипропилдикрахмалфосфат); ароматизант; консервант: калиев сорбат. Алергени: МЛЯКО, ЯЙЦА.

Съхранение

Най-добър до: виж на опаковката. Съхранявайте на сухо и прохладно място, защитено от пряка слънчева светлина.

Информация за производител

Bamboo House
Фирма: Bamboo House
Телефон: +31(0)297309197
Адрес: Wijkermeerstraat 6, 2131 HA Hoofddorp, The Netherlands
Bamboo House

Често разглеждани

Протеинов бар Ванилия

50 г 35,80 €/кг

1,79 €
Купи
Пастила ябълка/касис KOSSA FRUIT

15 г 46,67 €/кг

0,70 €
Купи
Замразена торта „Київ-В“ ВАЦАК

450 г 15,33 €/кг

6,90 €
Купи
Замразена вафлена торта ВАЦАК

180 г 13,89 €/кг

2,50 €
Купи

Коментари

Все още няма коментари за този продукт! Бъди първият написал ревю!
Продукти