Количка

Ориз жасмин DOUBLE PANDA

1 кг
Арт: 0056721
3,30 €
(3,30 €/кг)
Изчерпано
* 1 € = 1,95583 лв


За 100 грама
350
Ккал
7
Протеини
1
Мазнини
79
Въглехидрати

Съставки

Жасминов ориз – 100 %

Съхранение

Най-добър до: виж на опаковката. Съхранявайте на сухо място, защитено от пряка слънчева светлина, висока температура и влажност.

Информация за производител

Double panda
Фирма: Double panda
Телефон: +31(0)297309197
Адрес: https://ltpimpex.com/
Double panda

Често разглеждани

Грах сух Ярмарка

700 г 4,74 €/кг

3,32 €
Купи
Рамен Карбонара Булдак

130 г 21,62 €/кг

2,81 €
Купи
Рамен крем карбонара БУЛДАК

140 г 25,00 €/кг

3,50 €
Купи
Шин рамен тоомба НОНГШИМ

137 г 15,33 €/кг

2,10 €
Купи
Рамен сирене в чаша Buldak Samyang

80 г 31,25 €/кг

2,50 €
Купи

Коментари

Все още няма коментари за този продукт! Бъди първият написал ревю!
Продукти