Количка

Вино розе Mateus

750 мл
Арт: 0067018
6,90 €
(9,20 €/л)
* 1 € = 1,95583 лв

11 % vol.

Информация за производител

Sogrape Vinhos
Фирма: Sogrape Vinhos
Sogrape Vinhos

Често разглеждани

Вино Авеледа Фонте бяло сухо

750 мл 10,00 €/л

7,50 €
Купи
Вино розе ПЕСКАДОР

750 мл 10,53 €/л

7,90 €
Купи
Вино червено сухо Мукузани

750 мл 11,87 €/л

8,90 €
Купи

Коментари

5.0
5
Vera
29.05.2026
Вижте повече отзиви
Продукти