Количка

Уиски MACINTYRE'S DROP

700 мл
Арт: 0068358
8,50 €
(12,14 €/л)
* 1 € = 1,95583 лв

???

Информация за производител

Березка
Телефон: +359 87 982 4252
Адрес: България, гр. Варна, бул. "Княз Борис I", 131
Березка

Често разглеждани

Порто Сендмен Империал Резерв 20%

750 мл 18,53 €/л

13,90 €
Купи
Текила POR LA GENTE

700 мл 21,29 €/л

14,90 €
Купи
Бира Светла Старе Мисто

500 мл 3,20 €/л

1,60 €
Купи
Бира Тетерив вишна 7%

500 мл 3,20 €/л

1,60 €
Купи
Пенливо Вино Брют Крисекко

375 мл 10,64 €/л

3,99 €
Купи

Коментари

Все още няма коментари за този продукт! Бъди първият написал ревю!
Продукти